Kubek firmowy z własnym nadrukiem ? Lepsza kawa | ciekawa-strona

Kubek firmowy 330 ml z własnym nadrukiem


Cena regularna: 34.00 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych
 • Podsumowanie

  Kubek reklamowy postrzegany jest jako prezent podwójnie praktyczny. Po pierwsze ze względu na to, że przygotowana w nim kawa smakuje doskonale, a po drugie jest to element niestandardowej reklamy, która stale podąża za odbiorcami. Jeśli nadruk na kubku jest niekonwencjonalnym, tym wzbudza większe zainteresowanie - o co oczywiście nam chodzi.

 • Informacje podstawowe
  ilość

  1 sztuka

  pojemność

  330 ml

  wysokość

  9,5 cm

  średnica

  8,2 cm

Kubek reklamowy postrzegany jest jako prezent podwójnie praktyczny. Po pierwsze ze względu na to, że przygotowana w nim kawa smakuje doskonale, a po drugie jest to element niestandardowej reklamy, która stale podąża za odbiorcami. Jeśli nadruk na kubku jest niekonwencjonalnym, tym wzbudza większe zainteresowanie – o co oczywiście nam chodzi.

Kubki z nadrukiem to dobre miejsce na ciekawe kampanie reklamowe. Można na nich umieszczać motywujące hasła reklamowe, zabawne grafiki z motywem komiksowym. Jeśli chcesz, aby na kubku było tylko logo – proszę bardzo! Nadruk umieszczony na kubku może być zarówno w wielu kolorach jak i minimalistycznie – w samej czerni.

Pamiętaj: chętnie przełożymy Twoje kreatywne wizję na ekran komputera. Sprecyzuj nam dokładnie jaki efekt chcesz uzyskać, a my zrobimy co w naszej mocy, żeby projekt był jak najbardziej zbliżony do Twoich oczekiwań. Jeśli posiadasz gotowy projekt graficzny na kubek z nadrukiem – podeślij go nam, gdy będzie prawidłowo przygotowany do druku wówczas od razu zlecimy go do realizacji.

Kubek reklamowy z własnym nadrukiem 330 ml – dla kogo?

Ciężko jest jednoznacznie wskazać, do której grupy docelowej taki kubek może być skierowany. Głównie ze względu na to, że prawdopodobnie nie ma takiej osoby, która nie ucieszyłaby się z pięknego, nowego kubka. Zakładamy jednak, że grupą która najbardziej ich potrzebuje są studenci. Tak więc, idąc tym tokiem rozumowania posiadaniem kubków jako gadżet reklamowy powinny być zainteresowane wszystkie firmy, które oferują produkty czy usługi właśnie dla młodych. W ten oto sposób wyłania się kilka branż, które faktycznie obdarowują swoich klientów kubkami. Mowa tu o branży: szkoły językowe, sportowo-rozrywkowe oraz biura podróży. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przedstawiciele innych branż również korzystali z kubków reklamowych z własnym nadrukiem.

Kubki znajdujące się w naszej ofercie są wykonane z wytrzymałej ceramiki, odpornej na wysoką temperaturę. Spokojnie możesz kubki z nadrukiem myć w zmywarce, grafika czy kolory nie wyblakną i będą zawsze intensywne. Produkt z tej strony ma pojemność 330 ml, oznacza to, że zmieści się w nim duża kawa.

Kubek reklamowy z własnym nadrukiem 330 ml – podsumowanie

Chcesz omówić szczegóły Twojego zamówienia? Zachęcamy do kontaktu mailowego! Jeśli posiadasz inspiracje na nadruk, prześlij ją nam adres: biuro@ciekawa-strona.pl. Dzięki temu tworzenie projektu graficznego będzie znacznie łatwiejsze. W przypadku gdy posiadasz już projekt od swojego grafika, wystarczy że podeślesz nam jego wersję do druku.

ilość

1 sztuka

pojemność

330 ml

wysokość

9,5 cm

średnica

8,2 cm

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com