Projekt graficzny nadruku na kubek ? sprawdź sam | ciekawa-strona

Projekt graficzny nadruku na kubek 330 ml


Cena regularna: 190.00 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Zakładamy, że jest bardzo mało osób, które nie przepadają za korzystaniem z kubków. Jeśli chciałbyś wprowadzić do swojej firmy ten ciekawy nośnik reklamowy, a nie masz pomysłu na projekt, chętnie stworzymy dla Ciebie! W rezultacie otrzymasz niebanalną propozycję na szatę graficzną dla kubków z nadrukiem dla Twojej firmy.

  • Informacje podstawowe
    format

Zakładamy, że jest bardzo mało osób, które nie przepadają za korzystaniem z kubków. Jeśli chciałbyś wprowadzić do swojej firmy ten ciekawy nośnik reklamowy, a nie masz pomysłu na projekt, chętnie stworzymy dla Ciebie! W rezultacie otrzymasz niebanalną propozycję na szatę graficzną dla kubków z nadrukiem dla Twojej firmy.

Grafika na kubki to prawdziwe pole do popisu! Na takiej powierzchni mogą powstać prawdziwe graficzne cuda. Oczywiście, wszystkie nasze projekty będą tworzone po szczegółowej konsultacji z Tobą. Zaaranżujemy przestrzeń kubka, wzbudzał on zainteresowanie i stale przypominał o Twojej firmie. Na projekcie możemy zamieścić zdjęcie lub krótkie hasło reklamowe, w kolorystyce wskazanej przez Ciebie. Te ceramiczne kubki mają pojemność 330 ml, więc bez problemu zmieszczą dużą kawę z mlekiem. Możesz wkładać je do zmywarki – kolor nadruku zawsze będzie trwały i intensywny.

Pamiętaj: Im ciekawszy projekt kubka, tym wzbudza większe zainteresowanie. Jest to gadżet reklamowy, który często wywołuje uśmiech u osoby obdarowanej. Przy wymyślaniu projektu, warto podejść do tego z pewną dozą humoru.

Projekt graficzny nadruku na kubek 330 ml – dla kogo?

Kubki mogą być dedykowane szerokiej grupie odbiorców. Jest to uniwersalny gadżet, który zadowoli każdego. Można go użyć jako nagrody w konkursach albo jako prezent dla nowych pracowników zatrudnionych w Twoim przedsiębiorstwie. Dobrym pomysłem też będzie wysłanie go do Partnerów jako prezent świąteczny w towarzystwie kartki z życzeniami. Tak naprawdę, jest mnóstwo sposobów na dystrybucję takich kubków. Każda marka powinna wypracować swoją własną, najbardziej skuteczną metodę. Jednak wymyślając koncepcję dla kubka reklamowego warto wziąć pod uwagę to, że każda grupa docelowa ma różne poczucie humoru i inną wrażliwość.

Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie. Przed rozpoczęciem projektowania, na początku chcemy od Ciebie dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim pomyśle na kubek. Najbardziej interesują nas: jakich kolorów mamy użyć, a jakich się wystrzegać; komu będzie wręczany; czym zajmuje się Twoja firma. Te i więcej pytań otrzymasz w briefie, który pomoże nam uporządkować Twoją wizję. Po takim wstępnie zabierzemy się za projekt. Następnie podeślemy Ci wizualizację kubka nadrukiem. Po akceptacji.

Projekt graficzny nadruku na kubek 330 ml – podsumowanie

Aby stworzyć niebanalną kreację wystarczy kreatywna osobowość i otwarty umysł. Omawiany produkt to Projekt graficzny nadruku na kubek 330ml. Mówiąc nieskromnie, nasi graficy mają to i to. Zaufaj im powierz zlecenie projektu kubka z własnym nadrukiem. Jeśli chciałbyś doprecyzować szczegóły zamówienia, napisz na adres: biuro@ciekawa-strona.pl.

format

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com