Projekt graficzny rollup ? Sprawdź sam | ciekawa-strona

Projekt graficzny rollup, dowolny rozmiar


Cena regularna: 280.00 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Rollupy są nowoczesnym sposobem reklamy, który podbija serca przedstawicielom firmowym pracującym często w delegacjach, na targach czy konferencjach prasowych. Stanowią dobre tło do zdjęć lub krótkich relacji z przebiegu wydarzenia. Właściwie zaprojektowany projekt od razu rzuca się w oczy i potrafi zostać w pamięci obserwatora na dłużej.

  • Informacje podstawowe

Rollupy są nowoczesnym sposobem reklamy, który podbija serca przedstawicielom firmowym pracującym często w delegacjach, na targach czy konferencjach prasowych. Stanowią dobre tło do zdjęć lub krótkich relacji z przebiegu wydarzenia. Właściwie zaprojektowany projekt od razu rzuca się w oczy i potrafi zostać w pamięci obserwatora na dłużej.

W zależności od grupy docelowej, w której funkcjonuje Twoja firma, projekt rollupu będzie miał inne cechy. Młody odbiorca takiej reklamy zobaczy reklamę dynamiczną, pełną kolorów, kształtów oraz haseł. Reklama dla osób starszych będzie zdecydowanie spokojniejsza. To znaczy, kolory będą raczej jednolite, a użyty font będzie bardzo czytelny. Wszystko po to, aby kampanie reklamowe były skuteczne i trafiały w gusta odbiorców. Projektując grafiki warto kierować się zasadą, że efekt ma być zachęcający, a nie odpychający.

Pamiętaj: Jeśli marzy Ci się posiadanie rollupu, ale nie masz na niego pomysłu – zgłoś się do nas. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pozwoli na stworzenie unikalnego projektu graficznego, który będzie skuteczną reklamą, przejrzystym komunikatem oraz niebanalną grafiką.

Projekt graficzny roll up’u 85 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm lub 150 cm x 200 cm – dla kogo?

Z roll up’ów bardzo chętnie korzystają osoby, które swoją działalność promują w miejscach publicznych, gdzie występuje znaczna ilość oglądających czy zwiedzających. Mowa tutaj, np. o targach pracy na uczelniach wyższych. Jeśli jesteś pracodawcą i poszukujesz pracowników uczestnicząc w takich wydarzeniach – rollup będzie jak znalazł. Można go ustawić zaraz przy drzwiach wejściowych, przy których Twoja reklama będzie od razu widoczna. Wszyscy zainteresowani Twoją ofertą, będą mogli zrobić mu zdjęcie, by następnie skontaktować się z Tobą.

Wykonany przez nas projekt roll up’u będzie stworzony w profesjonalnym programie graficznym. Otrzymasz od nas wersję od razu do druku. Rekomendujemy druk w naszej drukarni, ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Takie rozwiązanie przyspiesza całą komunikację i realizację zlecenia. Jeśli będziesz potrzebował w przyszłości domówić roll up z tą grafiką – będziemy mieć Twój plik.

Projekt graficzny roll up’u 85 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm lub 150 cm x 200 cm. – podsumowanie

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z każdym staramy się przeprowadzić rozmowę, która będzie miała za zadanie dać nam obraz Twoich oczekiwań względem roll up’u. Poprosimy Cię też o uzupełnienie briefu, który będzie dla nas drogowskazem podczas całego procesy projektowania Twojego rollupu. Chcesz o coś zapytać, pisz śmiało na adres: biuro@ciekawa-strona.pl, staramy odpowiadać na maile tak szybko jak to tylko możliwe.

format

, ,

nakład

Podobne produkty

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com