Projekt graficzny wizytówki #Idywidualnie | ciekawa-strona

Projekt graficzny wizytówki dwustronnej 90 x 50 mm


Cena regularna: 230 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 12 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Staramy się aby nasze projekty wizytówek budziły pozytywne wrażenia. Zaprojektujemy dla Ciebie niesztampową wizytówkę, która przekaże wartości Twojej marki. Największą wagę przywiązujemy do odpowiednio dobieranej zawartość wizytówki. Zależy nam aby treści wizytówki były dostosowane do Twoich potencjalnych klientów (grup odbiorców) - i tak np. jeżeli są nimi osoby młode, nie może zabraknąć odnośników do social-media Twojej firmy, a jeżeli są nimi osoby starsze - danych powinno być niewiele i muszą być one wyraźne.

  • Informacje podstawowe
    format

Stawiając pierwsze kroki w biznesie warto już na samym początku zadbać o właściwy wizerunek firmy. Klienci zawsze przychylniej patrzą na przedstawicieli firm, gdy są oni przygotowani profesjonalnie: mają wiedzę o produkcie oraz posiadają niezbędne narzędzia pracy. Mowa tutaj właśnie o wizytówce firmowej. To ten mały kartonik z potrzebnymi danymi kontaktowymi otwiera Ci drogę zdobywania nowych klientów.

Oczywiście, to nie jest tak, że posiadając już wizytówki klienci będą do Ciebie się garnąć (czego Ci życzymy!) Ważne jest to, jak wygląda wizytówka. Jeśli będzie przewidywalna, nudna i bez polotu od razu trafi na dno szuflady. Jeśli projekt graficzny wizytówki będzie nowoczesny, wyrazisty i zapadający w pamięci Twoja droga po sukces będzie o wiele łatwiejsza!

Pamiętaj: Twoje materiały reklamowe mówią bardzo dużo o jakości usług, które oferujesz. Jeśli chcesz zbudować w świadomości swoich klientów pozytywne wrażenie na temat Twojej firmy, nie czekaj – zleć naszym grafikom wykonanie projektu graficznego dla wizytówki firmowej.

Projekt graficzny wizytówki – dla kogo?

Z wizytówek korzysta obecnie praktycznie każda firma. Jest to symbol dbania o partnera biznesowego i o swoje interesy. Aby pozyskać klienta, niezbędne jest przypominanie mu o sobie i swoich usługach. Od razu przy pierwszym kontakcie z nowym przedsiębiorstwem warto jest wymienić się wizytówkami, aby żadna ze stron nie czuła skrępowania w przypadku gdy zapomni się imienia lub nazwiska swojego rozmówcy.

Stworzony przez nas projekt graficzny wizytówki będzie wykonany za pomocą specjalistycznego programu graficznego. Nasi graficy komputerowi mają za sobą wiele udanych projektów, które pozwoliły im nabrać doświadczenia w słuchaniu swoich klientów i realizowaniu dla nich nietuzinkowych zleceń. Więc jeśli posiadasz w głowie ogólny zarys na wygląd tego małego bileciku, przekaż te informacje nam. Będę one bardzo przydatne podczas projektowania. Wiemy jakie elementy graficzne będą dobrze eksponowały profil Twojego przedsiębiorstwa.

Projekt graficzny wizytówki – podsumowanie

Zaufaj profesjonalistom i zleć nam zaprojektowanie wizytówki dla Twojej firmy. Gwarantujemy, że będzie ona niespotykana, czytelna i zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli masz pytania możesz napisać do nas na adres: biuro@ciekawa-strona.pl. Gdy ustalimy wszelkie szczegóły, Twoje zamówienie będzie gotowe w kilka dni. Pamiętaj, że jesteśmy drukarnią, tak więc u nas możesz zostać obsłużony kompleksowo: dostaniesz projekt wizytówek oraz ich wydruk w najwyższej jakości. A to wszystko zawsze w konkurencyjnej cenie w ekspresowym tempie.

format

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com