Rollup 85 x 200 cm z Torbą // Druk materiałów reklamowych

Rollup 85 x 200 cm z torbą transportową


Cena regularna: 222 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Rollup to przydatny nośnik reklamowy. Jest widoczny z oddali i można na nim zmieścić więcej tekstu reklamowego niż na plakatach czy ulotkach. Opisywany roll up ma wymiary 85 cm x 200 cm. Posiada stelaż, który mocno trzyma całą konstrukcję. Kolory na wydruku są zawsze intensywne i dokładnie takie jak na projekcie graficznym.

  • Informacje podstawowe
    format

    nakład

Makiety:

makieta w pliku .pdf makieta w pliku .psd makieta w pliku .indd makieta w pliku .ai

Rollup 85 x 200 cm to przydatny nośnik reklamowy. Jest widoczny z oddali i można na nim zmieścić więcej tekstu reklamowego niż na plakatach czy ulotkach. Opisywany rollup ma wymiary 85 cm x 200 cm. Posiada stelaż, który mocno trzyma całą konstrukcję. Kolory na wydruku są zawsze intensywne i dokładnie takie jak na projekcie graficznym.

Na rollupie reklamowym najlepiej jest umieścić najważniejsze informacje dotyczące Twojej firmy. Nie zapomnij o logo, adresie strony internetowej, możesz również zamieścić kilka zdjęć produktów. Mile też widziany jest hasłowe wyszczególnienie oferty działalności.

Pamiętaj: To jak będzie wyglądał Twój rollup w dużej mierze zależy od Ciebie. Jeśli posiadasz już gotowe pliki do druku, prześlij je nam. Natomiast gdy potrzebujesz stworzyć projekt od podstaw, dobrze trafiłeś! Nasi graficy chętnie stworzą dla Ciebie projekt graficzny rollupa. No wielka wygoda, gdy całe zamówienie możesz zrealizować w jednym miejscu. Już nie musisz szukać grafika, by następnie przesyłać pliki do nas. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Roll up 85 x 200 cm z torbą transportową – dla kogo?

Rollup 85 x 200 cmRollupy są nośnikiem statycznym, wystarczy ustawić je w widocznym miejscu i momentalnie zaczną spełniać swoje funkcje. Mogą stanowić swoistą ozdobę korytarzy biura lub sal konferencyjnych. Postawione na jasnym tle, na pewno będą się wyróżniać i zwracać uwagę przechodnia. Ze względu na to, że roll up’y są łatwe w transporcie, spokojnie możesz je zabierać ze sobą na wszelkie akcje wyjazdowe, typu koncerty, targi, szkolenia. To dobre tło do zdjęć, a także piękne uzupełnienie dekoracji stoiska wystawienniczego.

Gdy zamówisz ten rollup otrzymasz produkt szeroki na 85 cm i wysoki na 200 cm. Jeśli potrzebujesz innych wymiarów, napisz do nas, ponieważ jesteśmy w stanie przygotować je dla Ciebie. Ten nośnik reklamowy praktycznie nie ulega zniszczeniu, jest wręcz wielokrotnego użytku. A to dzięki temu, że po złożeniu można włożyć go do torby transportowej (etui), która zabezpiecza przed obiciem czy pobrudzeniem. Roll up jest gotowy do użycia w każdej chwili, nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

Roll up 85 x 200 cm z torbą transportową – podsumowanie

Zamawiając u nas roll up reklamowy otrzymasz produkt wysokiej jakości, z intensywnymi kolorami i sprawnymi akcesoriami (kaseta i trójdzielny drążek). Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności wyślij nam drogą mailową na adres: biuro@ciekawa-strona.pl projekt graficzny nadający się do druku. Jeśli takiego nie posiadasz, nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt graficzny Rollupu zgodny z wypełnionym wcześniej przez Ciebie briefiem. Realizacja zamówienia będzie trwała kilka dni.

format

nakład

Podobne produkty

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com