Teczka Ofertowa Firmowa A4 250 sztuk Matowa // Offset!

Teczka Ofertowa Firmowa A4 250 sztuk Matowa


Cena regularna: 780 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 14 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Jeśli potrzebujesz przedmiotu, który podczas spotkań biznesowych pozwoli Ci zapanować nad potrzebnymi dokumentami - polecamy teczki firmowe. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ, posiada dwie ważne cechy: panuje nad chaosem oraz aktywnie reklamuje firmę. Produkowane przez nas teczki są wysokiej jakości, dlatego nie musisz się martwić o ich wytrzymałość. Z doświadczenia wiemy, że służą klientom latami.

  • Informacje podstawowe
    format

    nakład

    papier

Makiety:

makieta w pliku .pdf makieta w pliku .psd makieta w pliku .ai

Jeśli potrzebujesz przedmiotu, który podczas spotkań biznesowych pozwoli Ci zapanować nad potrzebnymi dokumentami – polecamy teczki ofertowe. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ, posiada dwie ważne cechy: panuje nad chaosem oraz aktywnie reklamuje firmę. Produkowane przez nas teczkiwysokiej jakości, dlatego nie musisz się martwić o ich wytrzymałość. Z doświadczenia wiemy, że służą klientom latami.

Na takiej teczce firmowej możesz zamieścić całkiem sporo informacji ze względu na fakt, że ich powierzchnia odpowiada czterem kartkom w formacie A4. Teczki są składane, więc na okładkach możesz umieścić logo, adres strony internetowej oraz dane kontaktowe. Wewnątrz teczki dobrze będę się prezentować zdjęcia produktów lub skrótowa oferta Twojej firmy. W każdej teczce będzie znajdować się specjalne nacięcie. Jest to miejsce do włożenia firmowej wizytówki. Teczki wykonane są z grubego papieru (350 gram, kreda mat), dzięki temu nie ulegają zniszczeniu mimo ciągłego otwierania i zamykania.

Pamiętaj: Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie przy tworzeniu projektu graficznego teczki. Aby stworzyć ciekawy projekt potrzebujemy jedynie precyzyjnych wytycznych od Ciebie co do wyglądu teczki.

Teczka Ofertowa Firmowa A4 250 sztuk Matowa – dla kogo?

Teczka Ofertowa Firmoa A4 250 sztuk MatowaTeczki ofertowe z nadrukiem to propozycja dla firm, które mają dużo spotkań z kontrahentami. Aby pierwsze wrażenie było zawsze dobre, warto wszystkie ważne dokumenty, które chcesz przekazać klientowi, od razu wręczyć w takiej teczce (np. umowy, raporty, analizy, itd.). Ten nośnik reklamowy mile widziany jest we wszystkich branżach usługowych, np. doradztwo, ubezpieczenia czy firmy oferujące usługi telefoniczne. Ten rodzaj przedsiębiorstw musi szczególnie dbać o swój dobry wizerunek. Posiadanie takiej teczki będzie wzbudzało zaufanie i sympatię, ponieważ oznacza, że firma zadba o interesy Klienta i zwraca uwagę na porządek w dokumentacji. Do takich teczek firmowych z łatwością zmieszczą się inne gadżety reklamowe, np. notesy, długopisy czy pendrive.

Teczka Ofertowa Firmowa A4 250 sztuk Matowa – podsumowanie

Proces realizacji zamówienia jest bardzo prosty. Po tym jak już złożysz i opłacisz zamówienie prześlij nam (biuro@ciekawa-strona.pl) do druku projekt graficzny (jeśli go posiadasz). W przypadku, gdy nie masz projektu, nasi graficy zaprojektują go dla Ciebie. Wyślą Ci na mailowo propozycję, po czym będziesz miał możliwość zgłosić ewentualne poprawki do projektu. Po Twojej akceptacji natychmiast przystępujemy do druku Twoich teczek reklamowych, a następnie zlecamy wysyłkę kurierowi na wskazany przez Ciebie adres.

format

nakład

papier

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com