Ulotki DL 50000 sztuk dwustronne, Kreda Błysk // Jakość!

Ulotki DL 50000 sztuk Dwustronne 130g Kreda Błysk


Cena regularna: 1540.00 zł
Cena promocyjna: 1430.00 zł
darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka!
Czas realizacji zamówienia: do 5 dni roboczych
  • Podsumowanie

    Skoro przeglądasz już ten produkt, to znaczy, że poszukujesz ciekawych form reklamy. W naszej drukarni możemy zaproponować Ci ich wiele. Jedną z nich jest ulotka w formacie DL. Niewątpliwe jest to ciekawa propozycja ponieważ ma nietypowy rozmiar i samo to już wzbudza zainteresowanie wśród innych materiałów drukowanych.

  • Informacje podstawowe

Makiety:

makieta w pliku .pdf makieta w pliku .psd makieta w pliku .indd

Ulotki DL 50000 sztuk Dwustronne

Skoro przeglądasz już ten produkt, to znaczy, że poszukujesz ciekawych form reklamy. W naszej drukarni możemy zaproponować Ci ich wiele. Jedną z nich jest ulotka w formacie DL. Niewątpliwe jest to ciekawa propozycja ponieważ ma nietypowy rozmiar i samo to już wzbudza zainteresowanie wśród innych materiałów drukowanych.

To jaką zamieścisz treść na tej ulotce jest Twoją indywidualną kwestią. Z naszej strony możemy Ci podpowiedzieć, że jeśli Twoja firma działa lokalnie, dobrze jest zamieścić w strategicznym miejscu adres i numer telefonu. Bez tych dwóch rzeczy Twoi klienci nie będą mogli poznać szczegółowej oferty lub umówić się na spotkanie. Dobry projekt graficzny charakteryzuje się tym, że jest część tekstowa nie przysłania części graficznej. Jest to ważna kwestia, zwłaszcza przy formatach takich jak ulotki DL.

Pamiętaj! Nasz zespół grafików jest zawsze chętny na zaprojektowanie dla Ciebie profesjonalnego projektu graficznego dla Twojej ulotki DL. Zlecają nam takie zadanie, zobaczysz jak wygląda profesjonalna obsługa i kreatywne projekty materiałów do druku.

Dla kogo Ulotka DL 50000 sztuk Dwustronna?

ulotki DL 50000 sztuk dwustronneTen rodzaj ulotek może być wykorzystywany praktycznie w każdej branży. Może informować o cenach albo o menu w restauracji. Często firmy mające w swojej usłudze dowóz jedzenia dołącza do takiej ulotki paragon. Jest to dobry sposób na przypomnienie klientowi o możliwościach szefach kuchni w danym lokalu. Często firmy zajmujące się kolportażem ulotek oferują w swojej ofercie wkładanie ich do skrzynek pocztowych przy domach. To dobry pomysł, zwłaszcza, że format DL ma 99 mm x 210 mm, więc zmieści się do każdej skrzynki.

Zamawiając u nas produkt, masz pewność, że w otrzymanej przesyłce znajdziesz to na czym Ci najbardziej zależało, czyli na wysokiej jakości wydruku. Opisywany produkt dotyczy 50000 sztuk ulotek DL, jeśli potrzebujesz większy nakład, po prostu zwiększ ilość sztuk w koszyku zakupowym. Gdy składasz zamówienie zapytamy Cię o kilka rzeczy, np: czy druk jest jedno czy dwustronny, czy posiadasz plik w wersji do druku; czy wybierasz opcję z połyskiem z matem? Jaką grubość papier mamy użyć (od 130 gram – cienki do 350 gram – gruby) Odpowiedzi na te pytania przybliżą nas do wykonania idealnego wydruku.

Dwustronne Ulotki DL 50000 sztuk – Podsumowanie

Jeśli zależy Ci na czasie, a nie posiadasz pliku do druku z Twoją ulotką, nasi graficy przygotują dla Ciebie kreację zgodną z Twoimi wytycznymi. Aby komunikacja między nami była sprawna pisz do nas za pośrednictwem adresu mailowego: biuro@ciekawa-strona.pl. Nasi eksperci doradzą Ci najlepszą opcję dla Twoich ulotek.

format

nakład

papier

Podobne produkty

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com