Druk materiałów reklamowych dla Firm | ciekawa-strona
background
druk materiałów promocyjnych

Jakościowe i trwałe materiały reklamowe.

Szybki Kontakt DRUKARNIA ONLINE
OKAZJA

Tylko teraz druk najbardziej eleganckich wizytówek 500 szt. z uszlachetnieniem soft-touch + folia UV wybiórczo w cenie 255 zł

Druk materiałów reklamowych

Co nas wyróżnia? Nasza drukarnia internetowa jest niezwykle wygodnym i oszczędzającym czas rozwiązaniem. Drukujemy oraz projektujemy materiały reklamowe. Zapraszamy do współpracy.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka kurierem DHL. Zawsze i bez względu na ilość produktów.

Projekt i druk

Projekt i druk w jednym miejscu. Już nie musisz tracisz czasu na szukanie grafika i drukarni.

Sklep online

Wygodny sklep online gdzie zrobisz szybkie zakupy firmowych materiałów reklamowych.

Druk offsetowy

Ekonomiczny wydruk przy dużych nakładach. Druk offsetowy zapewnia wysoką jakość wydruku.

  • Druk materiałów reklamowych

    Widzimy je codziennie: reklamy konińskich marketów na naszych wycieraczkach tuż przed wejściem do domu, ulotki w skrzynkach pocztowych, plakaty na murach budynków, rollupy oraz totemy reklamowe w galeriach handlowych czy wizytówki firmowe przedstawicieli handlowych w biurach podróży, sieciach komórkowych oraz bankach. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak często po samej kolorystyce jesteś w stanie określić z jakiej firmy pochodzi ulotka? – Często, prawda? Druk materiałów reklamowych pozwala firmie z Konina lub innego zakątku Polski zbudować silną znajomość marki u lokalnych odbiorców. Naukowo udowodnione jest, iż częściej sięgamy po produkty znanych marek aniżeli ich tańszych odpowiedników, co więcej odbiorcy mają tak wielkie zaufanie do tych produktów, że praktycznie nie czytają opinii na ich temat.

    Projektujemy i drukujemy dla naszych klientów wszystkie najpopularniejsze materiały reklamowe. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi: wizytówki, ulotki, plakaty, teczki firmowe, rollupy oraz gadżety reklamowe. Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię asortymentu – skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc. Jeżeli prowadzisz biznes na terenie Konina, możesz liczyć na naszą pomoc w dostarczeniu materiałów bezpośrednio do Twojego biura, w innych przypadkach wspierają nas zaufane firmy kurierskie które dostarczą zamówione przez Ciebie materiały reklamowe poza obszar naszego regionu.

Oferta materiałów reklamowych

Znajdziesz u nas ofertę obejmującą m.in. druk wizytówek, ulotek, broszur, plakatów, teczek ofertowych, czy nadruk bądź grawer na długopisach. Możesz nam również zlecić: druk notesów, druk papieru firmowego, druk kalendarzy i wiele innych.

Druk wizytówek

Nasze wizytówki drukujemy w klasycznym formacie 90 x 50 mm na papierze 350g. Najlepsza wizytówka mieści się w portfelu i w dłoni. Wizytówki pokrywamy folią matową lub soft touch z lakierem wybiórczym UV. Dodatkowa folia pogłębi kolory i sprawi, że biznes karta przetrwa znacznie dłużej.

Druk plakatów

Plakaty drukujemy jednostronnie w 6 formatach – A4, A3, A2, A1, B3, B2. Nasze plakaty drukujemy na grubszym papierze kreda połysk 130g (nie 90g offset). Dodatkowo zapewniamy pełną realizację projektów graficznych plakatów. Twój plakat będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Druk ulotek

Ulotki drukujemy jedno- lub dwustronnie na papierze kreda połysk 130g. Wybieraj spośród 8 formatów w pionie i poziomie – od A6 do A3, a także DL. Ulotki składamy na pół, w „c”, oraz w „z”. Nie masz projektu ulotki? - zamów go u nas. Przygotujemy indywidualny projekt ulotki, który ułatwi sprzedaż Twoim przedstawicielom.

Druk rollupów

Nasze rollupy są lekkie, z łatwością można je złożyć i przenieść w poręcznej torbie transportowej. Stojak wykonano ze wzmocnionego aluminium. Możliwość stosowania wymiennej grafiki – znacznie zmniejsza koszty reklamy. Rollupy drukujemy w 3 formatach: 85x200 cm, 100x200 cm i 150x200 cm.

Druk teczek

Teczki ofertowe drukujemy w formacie 490x337 mm na grubym papierze kreda mat 350g. Dzięki wybiórczemu lakierowi UV możemy podkreślić najistotniejsze elementy projektu. Nasze teczki reklamowe pozwolą przechować dokumenty w formacie A4, dodatkowo zawierają wycięcie na wizytówki.

Nadruk i grawer

W naszej ofercie znajdą Państwo najchętniej zamawiany model kubka. Prezentujemy także trzy rodzaje wysokiej jakości długopisów z nadrukiem lub z grawerem. Nasze gadżety reklamowe conajmniej kilka razy dziennie przypomną o Twoim istnieniu, a Twoje logo zapadnie w pamięć potencjalnemu klientowi.

background

Projekty materiałów reklamowych

Nie tylko drukujemy ale również projektujemy materiały reklamowe, które zaspokoją najbardziej wybredne gusta.

SPRAWDŹ

Najpopularniejsze materiały reklamowe do druku

Jest dostępnych wiele różnych wersji Lorem Ipsum, ale większość zmieniła się pod wpływem dodanego humoru czy przypadkowych słów, które nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają istniejących.

Jak oceniasz stronę Druk materiałów reklamowych?

5/5 - (29 votes)
Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com