Identyfikacja wizualna firmy od 900 zł | ciekawa-strona
background
identyfikacja wizualna

Nie daj o sobie zapomnieć - bądź wszędzie i na wszystkim.

pobierz brief kontakt
UWAGA!

Zamów projekt identyfikacji wizualnej i otrzymaj 50% rabatu na projekt teczki firmowej.

Identyfikacja wizualna

Nasz pakiet identyfikacji wizualnej obejmuje niezbędne elementy takie jak: logo, wizytówki, papier firmowy, koperta firmowa oraz brand board - dokument, który zawiera przegląd najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej: logo, paleta kolorów, krój pisma oraz elementy graficzne. Zapewnij własnej firmie rozpoznawalność i zadbaj o profesjonalnie zaprojektowaną identyfikację wizualną oraz materiały reklamowe. Spójny wizerunek marki to sukces marketingowy Twojej firmy.

 • Projekt logo

  identyfikacja wizualna - projekt logo

  Projekt logo

  Po pierwsze logo! Logo stanowi najważniejszy element identyfikacji wizualnej. Nasze projekty logo łatwo zapadają w pamięć, są charakterystyczne oraz ponadczasowe.


  Przygotujemy dla Ciebie logo, które zastosować można wszędzie (wersja pozioma i pionowa logo) oraz logo, które wszędzie wygląda dobrze (logo kolorowe, białe, czarne). Otrzymasz od nas zestaw 28 plików, które nadają się do bezpośredniej realizacji.

 • Projekt wizytówki

  identyfikacja wizualna - projekt wizytówki

  Projekt wizytówki

  Profesjonalny projekt to podstawa! Projektując wizytówkę najważniejsze jest, by dobrze zagospodarować, niedużą przestrzeń. Istotne są także elementy graficzne – to one przykuwają uwagę. Nasze wizytówki projektujemy w klasycznym i najbardziej sprawdzonym formacie 90 x 50 mm.


  Projektujemy wizytówki dwustronne, które są przyjemne w dotyku oraz zawierają głębokie matowe tło. Nasze projekty możemy wzbogacić o lśniące detale, które znacznie wyróżnią Twoją wizytówkę na tle innych.

 • Papier firmowy

  identyfikacja wizualna - papier firmowy

  Papier firmowy

  Niezbędny w korespondencji z klientami! Papier firmowy to doskonały nośnik Twojej reklamy. Projektujemy papier firmowy w wersji do programu Word i w wersji do druku – do ponownego zadruku w drukarkach biurowych. Papier firmowy wykorzystywany jest do drukowania faktur, umów czy jako podręczne kartki do notowania.


  Efektowny projekt papieru firmowego ma stonowany charakter i czytelne dane. Najistotniejsze dane, których nie może zabraknąć to: nazwa firmy, adres siedziby, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

 • Koperta firmowa

  identyfikacja wizualna - koperta firmowa

  Koperta firmowa

  Koperta firmowa to nic innego, jak papierowe opakowanie z danymi firmy i logo. Projektujemy koperty firmowe w formatach DL, C6, C5 i C4. W dobie sprzedaży internetowej koperta to nie tylko dodatek ale i pierwsza forma reklamy. Dzięki zadrukowanej kopercie nie musisz każdorazowego wypisywać danych firmy.


  Zazwyczaj projekt graficzny na kopertach jest niewielki, ale w prosty sposób pozwala zidentyfikować nadawcę.
  Projektujemy unikalne koperty reklamowe, które rzucają się w oczy.

 • Brand board

  identyfikacja wizualna - brand board

  Brand board

  Zamawiając pakiet identyfikacji wizualnej otrzymasz także dokument, zawierający przegląd najważniejszych elementów tożsamości marki – logo, elementy graficzne, paleta barw, typografia czy materiały reklamowe. Brand boardy wskazują w jaki sposób tworzyć kolejne materiały firmowe do druku i do sieci.


  Brand board to bardzo uproszczony system identyfikacji wizualnej to nic innego, jak przewodnik stylu marki. Jeżeli właśnie rozpoczynasz działalność i chcesz, żeby Twój wizerunek był spójny już od początku – zaprojektujemy dla Ciebie brand board. 

background

Identyfikacja wizualna cena

Koszt identyfikacji wizualnej wyliczany jest indywidualnie. Pobierz brief, uzupełnij i odeślij na adres biuro@ciekawa-strona.pl - wycenimy projekt za darmo. Rzetelnie uzupełniony brief pozwoli nam stworzyć spójny wizerunek marki.

Identyfikacja wizualna firmy

od 900 POBIERZ BRIEF
 • Projekt logo
 • Projekt wizytówki
 • Projekt papieru firmowego
 • Projekt koperty firmowej
 • Brand board

Ostatnie realizacje - identyfikacja wizualna

Pragniemy żeby nasze wszystkie projekty budził zainteresowanie wśród klientów i wyróżniały się na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się ostatnimi koncepcjami, które mieliśmy przyjemność opracować dla naszych kilentów.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami.

Identyfikacja wizualna

Druk i oznakowanie

E-marketing i strony internetowe

background

Od projektu aż po dostawę do domu!

Ważny klient ma urodziny ? a może zbliżają się święta? odpowiedź jest prosta - firmowa karta urodzinowa lub firmowa kartka świąteczna!

SPRAWDŹ

Jak oceniasz stronę Identyfikacja wizualna?

5/5 - (27 votes)
Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com