Marketing internetowy, Reklama w internecie | Konin - ciekawa-strona
strony www konin
marketing internetowy

Pozyskamy dla Ciebie nowych klientów
Zwiększymy sprzedaż Twoich produktów i usług
Sprawimy aby Twoja firma oraz marka stały się bardziej rozpoznawalne

Szybki Kontakt

Marketing internetowy czyli skuteczna Reklama w internecie

Stare skrzydlate słowo mówi Reklama jest dźwignią handlu inne natomiast, że na renomę pracuje się latami. Marka taka jak choćby Coca-Cola pracowała na swój sukces od 1960 roku i nie ma obecnie na świecie dorosłej osoby, która nie znała by właśnie tego słynnego producenta napoju gazowanego.

Firmy takie jak Apple, NIKE, Adidas czy wcześniej wspomniana Colca-Cola inwestują miliony dolarów w kampanie marketingowe. Mówi się, że Coca-Cola Company przeznacza prawie 30% swojego dochodu na budowanie świadomości marki w sieci oraz marketing klasyczny.

Żyjemy w czasach, w których ludzie szukają w sieci praktycznie wszystkiego… w internecie znaleźć możemy informacje o ulubionym zespole, kupić obiad, zamówić ubrania czy usługę hydrauliczną. Sztuką jest dotrzeć do grona odpowiednich odbiorców… i od tego jesteśmy właśnie MY.

Prowadzimy kampanie marketingowe, które mają na celu zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów czy usług, pozyskanie nowych klientów oraz budowanie świadomości marki. Prowadzenie biznesu w sieci bez marketingu można porównać do otworzenia sklepu obuwniczego na Antarktydzie – w skrócie: bez szans!

Zapoznaj się z ofertą naszych usług, zadzwoń – umówimy spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz o tym w jaki sposób możemy Ci pomóc. Pamiętaj, że nasze spotkania nie są wiążące, a w najgorszym wypadku napijesz się po prostu dobrej kawy.

Kampanie Google Ads

Płatne wyniki wyszukiwania w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce Google. Tworzymy wysokiej jakości reklamy, optymalizujemy miesięczne koszty kampanii oraz zarządzamy remarketingiem. Efekty działania kampanii widoczne są już pierwszego dnia!

Kampanie Facebook Ads

Dotrzyj do odbiorców najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego. Tworzymy piękne profile, przykuwające wzrok reklamy graficzno-tekstowe oraz karuzele produktowe. Pozyskamy fanów oraz potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Efekty działania kampanii widoczne są już po kilku dniach!

Pozycjonowanie

Darmowe wyniki wyszukiwania w Google nadal cieszą się największą popularnością. Sprawimy, abyś dostał się do czołówki organicznych wyników wyszukiwania i czerpał korzyści z jakościowego ruchu w Twoim serwisie. Efekty działań pozycjonowania widoczne są średnio po sześciu miesiącach.

background

Zwiększ sprzedaż swoich produktów i usług!

Nie spekuluj na temat "może w przyszłym tygodniu będzie lepiej". Skontaktuj się z nami, aby zmienić swoje "może" na "na pewno będzie lepiej!"

Tak, Chcę zwiększyć Sprzedaż!

Dlaczego Reklama w internecie jest tak istotna?

Przeciętny Polak spędza ponad 6,5 godziny dziennie przed komputerem, a według najnowszych badań liczba ta ciągle wzrasta. Należy tu podkreślić, że drugie grono osób spędza tyle samo lub więcej czasu przed swoim smartfonem. Bez względu na urządzenie większość naszego czasu poświęcamy surfowaniu w internecie. Szukamy plotek, informacji, przepisów, tanich ubrań, lokalnych usług czy dobrych restauracji. Na każdym etapie generujemy zapytania do wyszukiwarki… nasze zadanie polega na tym, aby generowane przez innych zapytania kierowały dokładnie na Twoje produkty. Poniżej przedstawiamy Ci listę pięciu największych plusów marketingu internetowego. Postaw na jakościowy ruch, nie odkładaj kampanii na później.

marketing internetowy Konin
 1. 1

  Zwiększysz sprzedaż

  Wyjdziesz z cienia i zwiększysz przychody w swojej firmie. Bez względu na rodzaj działalności działania marketingowe zawsze zwiększają obroty w firmie.

 2. 2

  Pozyskasz nowych klientów

  Pozyskasz nowych odbiorców swoich towarów i usług. Możliwe, że wielu z nich nawiąże z Tobą długotrwałe relacje a jeszcze inni staną się fundamentalnymi partnerami dla Twojej działalności.

 3. 3

  Twoja marka zyska na sile

  Poprawimy rozpoznawalność Twojej marki w sieci, sprawimy, aby logo oraz nazwa zapadała w pamięć. Ty natomiast zadbasz o dobrą obsługę swoich klientów. Wspólnie sprawimy, aby obecni i przyszli klienci polecali Twoje towary i usługi.

 4. 4

  Starzy klienci będą chcieli wracać

  Dzięki kampanii remarketingowej dotrzemy do grona odbiorców, którzy odwiedzili już stronę Twojej firmy czy takich którzy skorzystali już z Twoich usług. Subtelnie będziemy przypominać im o Twojej marce wyświetlając reklamy na ich ulubionych stronach internetowych.

 5. 5

  Zwiększysz zasięg

  Internet pozwala nam dotrzeć do odbiorców na terenie całego kraju oraz świata. Liczba Twoich potencjalnych klientów wzrośnie więc w niewyobrażalny sposób.

 • Marketing internetowy

  Marketing internetowy: na co warto zwrócić uwagę?

  Wiele osób, które chciało by rozpocząć swoją przygodę z marketingiem interaktywnym nie ma do tego prawidłowych narzędzi. Usługi związane z e-marketingiem dostarczają ruch na stronę docelową. W zależności od potrzeb klienta jest to strona internetowa, sklep internetowy lub aplikacja. Najważniejsze jest to, aby klient po „wylądowaniu” na naszej stronie czy aplikacji faktycznie znalazł to czego szukał, w przeciwnym wypadku zmarnujemy tylko swój kapitał oraz czas klienta.

  Przykład: Pan Mateusz szukał kontaktu do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, aby uzyskać darmowe informacje o dofinansowaniach na wymianę pieca z programu Czyste Powietrze. Wpisując w internecie frazę „czyste powietrze” trafił na stronę firmy, która za niewielką opłatą pomaga swoim kontrahentom w pisaniu wniosków z w/w programu. Klient klikając w link zmarnował nasz budżet kampanii oraz swój czas – zwiększając tym samym współczynnik odrzuceń kampanii.

  reklama w internecie

  Staramy się tak optymalizować kampanie reklamowe klientów aby współczynnik odrzuceń był jak najmniejszy. Na dobrze zrealizowaną kampanie mają wpływ następujące czynniki: dobrze przygotowana i ciągle optymalizowana kampania reklamowa, dobry projekt strony internetowej lub sklepu internetowego oraz atrakcyjne graficznie kampanie remarketingowe. Zadbamy o to, aby Twoja kampania odniosła sukces. Skontaktuj się z nami, spotkajmy się w Koninie gdzie porozmawiamy o Twoich potrzebach oraz o tym jak możemy Ci pomóc.

Jak oceniasz stronę Marketing internetowy?

4.8/5 - (30 votes)
Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com