Projektowanie Logo Konin // Ponadczasowe | ciekawa-strona
background
projektowanie logo

"Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy" - David Airey

POBIERZ BRIEF kontakt
Promocja

Sprawdź ofertę naszego sklepu. Tylko teraz projekt wizytówki w atrakcyjnej cenie!

Projektowanie logo

Czarno na białym! Nie obiecujemy złotych gór i nieograniczonej liczby poprawek, obiecujemy jasne warunki i rzetelnie wykonaną pracę. Zaprojektujemy ponadczasowe i rozpoznawalne logo, którego najważniejszym zdaniem będzie zwiększenie zysków Twojej firmy.

projektowanie logo

2 projekty logo

Logo pionowe i poziome. Marzysz o dobrze wyglądających smyczach firmowych czy długopisach? Teraz Twojego logo wszędzie będzie wyglądało dobrze!

tworzenie logo konin

24 gotowe pliki

Otrzymasz zestaw 24 plików w różnych formatach. Pliki nadają się bezpośrednio do druku (nawet wielkoformatowego) oraz do zastosowania w internecie.

tworzenie logo firm

3 wersje kolorystyczne

Logo kolorowe, białe oraz szare. Drukujesz oszczędnie, monochromatycznie? Przygotujemy dobrze wyglądające logo nawet w szarym kolorze.

projektowanie loga konin

3 poprawki w cenie

Cenimy Twoje zdanie dlatego poprawimy nasz projekt zgodnie z Twoimi uwagami. Możesz zgłosić nam swoje poprawki nawet do trzech razy (1 mail = 1 poprawka).

  • Projektowanie logo

    Czym właściwi jest logo? Zgodnie z definicją słynnego projektanta graficznego Miltona Glasera – logo to seria słów lub obraz, który reprezentuje firmę w sposób symboliczny lub odzwierciedla jej tożsamość. Logo ujmuje firmę w przystępną formę wizualną. Firma bez logo nie wywrze wpływu na Twoich potencjalnych klientach – ludzie muszą Cię zobaczyć, zanim Cię wysłuchają. Logo niejednokrotnie jest pierwszym punktem kontaktu z grupą docelową – pamiętajmy o tym. Tylko dobrze zaprojektowane logo pomoże odróżnić Twoją firmę od innych występujących w naszym powiecie konińskim.

    Gdzie jest wykorzystywane logo? Logo wykorzystywane jest dosłownie wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron nawet tysiąc razy dziennie. Budzimy się i pierwsze co widzimy to logo smartfona czy logo telewizora i telewizji Konin. Wchodzimy do łazienki a tam bombarduje nas co najmniej kilkanaście logo kosmetyków i środków czystości. Kuchnia? – to królestwo logo, nasze półki uginają się od ryżu i kasz lokalnej firmy Kupiec z Konina. Lodówka przepełniona jest różnymi produktami spożywczymi opatrzonymi logo lokalnych producentów żywności – mięso firmy Sokołów czy sery od firmy Turek. Ponadto Logo znajdziemy w lokalnych gazetach takich jak Przegląd Koniński, na wizytówkach i papierze firmowym – wszędzie, gdzie pojawia się druk tam jest i logo. Telewizja i Internet to również królestwo logo – spoty reklamowe, filmy i seriale lokujące produkty oraz lokalne portale informacyjne.

Co dokładnie otrzymam?

Pobierz przykładową paczkę logo i sprawdź

background

Od projektu aż po dostawę do domu!

Potrzebujesz plakatów, ulotek? a może interesują Cię eleganckie zaproszenia ślubne czy apetyczny projekt menu ?

SPRAWDŹ

Jak oceniasz stronę Projektowanie logo?

4.9/5 - (38 votes)
Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

CIEKAWA STRONA SP. Z O.O.
NIP: 6652994490
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Spółdzielców 8, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawastrona.com