Projektowanie Logo Konin // już od 400 zł » ciekawa-strona.pl
ciekawa-strona: Skuteczny Marketing i Reklama Firmy w Sieci! Agencja interaktywna Konin
background
projektowanie logo konin

"Firma bez logo jest jak człowiek bez twarzy" - David Airey

POBIERZ BRIEF kontakt
Promocja

Sprawdź ofertę naszego sklepu. Tylko teraz projekt wizytówki w atrakcyjnej cenie!

Projektowanie logo Konin

Czarno na białym! Nie obiecujemy złotych gór i nieograniczonej liczby poprawek, obiecujemy jasne warunki i rzetelnie wykonaną pracę. Zaprojektujemy ponadczasowe i rozpoznawalne logo, którego najważniejszym zdaniem będzie zwiększenie zysków Twojej firmy.

projektowanie logo konin

2 projekty logo

Logo pionowe i poziome. Marzysz o dobrze wyglądających smyczach firmowych czy długopisach? Teraz Twojego logo wszędzie będzie wyglądało dobrze!

tworzenie logo konin

28 gotowych plików

Otrzymasz zestaw 28 plików w różnych formatach. Pliki nadają się bezpośrednio do druku (nawet wielkoformatowego) oraz do zastosowania w internecie.

tworzenie logo firm

3 wersje kolorystyczne

Logo kolorowe, białe oraz szare. Drukujesz oszczędnie, monochromatycznie? Przygotujemy dobrze wyglądające logo nawet w szarym kolorze.

projektowanie loga konin

3 poprawki w cenie

Cenimy Twoje zadanie dlatego poprawimy nasz projekt zgodnie z Twoimi uwagami. Możesz zgłosić nam swoje poprawki nawet do trzech razy (1 mail = 1 poprawka).

  • Projektowanie logo Konin

    Czym właściwi jest logo? Zgodnie z definicją słynnego projektanta graficznego Miltona Glasera – logo to seria słów lub obraz, który reprezentuje firmę w sposób symboliczny lub odzwierciedla jej tożsamość. Logo ujmuje firmę w przystępną formę wizualną. Firma bez logo nie wywrze wpływu na Twoich potencjalnych klientach – ludzie muszą Cię zobaczyć, zanim Cię wysłuchają. Logo niejednokrotnie jest pierwszym punktem kontaktu z grupą docelową – pamiętajmy o tym. Tylko dobrze zaprojektowane logo pomoże odróżnić Twoją firmę od innych występujących w naszym powiecie konińskim.

    Gdzie jest wykorzystywane logo? Logo wykorzystywane jest dosłownie wszędzie, otacza nas ze wszystkich stron nawet tysiąc razy dziennie. Budzimy się i pierwsze co widzimy to logo smartfona czy logo telewizora i telewizji Konin. Wchodzimy do łazienki a tam bombarduje nas co najmniej kilkanaście logo kosmetyków i środków czystości. Kuchnia? – to królestwo logo, nasze półki uginają się od ryżu i kasz lokalnej firmy Kupiec z Konina. Lodówka przepełniona jest różnymi produktami spożywczymi opatrzonymi logo lokalnych producentów żywności – mięso firmy Sokołów czy sery od firmy Turek. Ponadto Logo znajdziemy w lokalnych gazetach takich jak Przegląd Koniński, na wizytówkach i papierze firmowym – wszędzie, gdzie pojawia się druk tam jest i logo. Telewizja i Internet to również królestwo logo – spoty reklamowe, filmy i seriale lokujące produkty oraz lokalne portale informacyjne.

Co dokładnie otrzymam?

Pobierz przykładową paczkę logo i sprawdź

Rodzaje logo

Wyróżniamy conajmniej kilka rodzajów logo, zapoznaj się z nimi zanim uzupełnisz brief.

1. Znaki graficzne to rozpoznawalne, proste kształty występujące samodzielnie (np. logo Apple) lub obok nazwy firmy.
2. Logotypy to typograficzna reprezentacja nazwy firmy, która może zawierać grafikę zamiast pewnych liter (np. logo Coca-cola).
3. Znaki abstrakcyjne i symboliczne to najczęściej fantazyjne kształty, które mają intrygować odbiorcę (np. logo Nike), występują samoistnie lub obok nazwy firmy.
4. Inicjały i monogramy wykorzystują znaki alfabetu do stworzenia logo (np. logo Chanel). Natomiast emblematy i postacie to złożone kreacje graficzne (np. logo Pringles, Starbucks)

realizacje logo ciekawa-strona.pl
realizacje logo ciekawa-strona.pl
background

Projekt logo cena

Projekt projektowi nierówny dlatego do dokładnej wyceny potrzebujemy uzupełnionego przez Ciebie briefa (kwestionariusza). Pobierz plik, uzupełnij i odeślij na adres biuro@ciekawa-strona.pl - wycenimy projekt za darmo.

Projektowanie logo firmy

od 400 POBIERZ BRIEF
  • 28 gotowych plików
  • 2 projekty logo
  • 3 wersje kolorystyczne
  • 3 poprawki w cenie
  • przekazanie praw autorskich
Ostatnie realizacje logo

W naszych projektach logo staramy się odzwierciedlić to, co wyjątkowe i ważne dla Twojej firmy. Chcemy żeby nasz projekt budził zainteresowanie wśród Twoich klientów i wyróżnił Cię na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się ostatnimi projektami, które stworzyliśmy dla naszych klientów.

background

Od projektu aż po dostawę do domu!

Potrzebujesz plakatów, ulotek? a może interesują Cię eleganckie zaproszenia ślubne czy apetyczny projekt menu ?

SPRAWDŹ

Jak oceniasz stronę Projektowanie logo Konin?

Kontakt - Agencja interaktywna i reklamowa ciekawa-strona.pl

ciekawa-strona.pl
NIP: 6652807890
Otwarte:
Poniedziałek-Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-15:00
Zakładowa 11, 62-510 Konin
Wielkopolska

Social Media: Facebook

mobile: +48 785 222 723
e-mail: biuro@ciekawa-strona.pl